Léčba pocení podpaží

Léčba pocení podpažíCo se blokace projevů axilární hyperhidrózy (nadměrného pocení podpaží) týká, nebylo to vždy jednoduché. I když lékaři dokázali přijít s účinným řešením, vždy to mělo nějaký háček. Typickým příkladem je použití botulotoxinových injekcí do oblastí, kde nadměrné pocení podpaží postihuje. Takové ošetření spočívalo v aplikaci několika desítek injekcí tohoto neurotoxinu do oblasti podpaží. Nadměrné pocení po takové aplikaci ustupovalo v řádu mnoha týdnů. Největším problémem však byla cena. Za tento typ zákroku pacient zaplatil řádově desetitisíce korun ročně, protože léčbu je nutné několikrát do roka opakovat pro udržení účinku. Navíc u některých pacientů botulotoxin proti pocení nezabral vůbec a investované peníze tak přišli vniveč.

Zjistěte jak definitivně vyřešit nadměrné pocení podpaží.

Léčba pocení podpažíV minulosti se také prováděla operace v celkové narkóze lékaři nazývaná hrudní sympatektomie. Ta spočívala v odstranění shluku nervů v oblasti páteře, které zajišťují přenos nervových signálů od mozku k potním žlázám. Po čase se bohužel zjistilo, že přibližně půl roku po operaci mohou nastat nemalé problémy. Pocení se z oblasti podpaží přesune ve stejné míře do jiných oblastí těla a postižený člověk se tak začíná potit nejčastěji na zádech, břiše, hrudníku, genitáliích nebo hýždích. O poruchách srdečního rytmu v některých případech ani nemluvě. Takové řešení nadměrného pocení podpaží, tak v konečném důsledku přinese víc problémů než užitku. Není tedy divu, že se od této metody již ve velkém měřítku ustoupilo.

Zjistěte jak definitivně vyřešit nadměrné pocení podpaží.

Electro Antiperspirant.V poslední době se však objevilo řešení, které nejenže netrpí výše zmíněnými neduhy ostatních metod, ale dosáhlo úspěšnosti, která nemá v celosvětovém měřítku obdoby. Během klinického testování bylo lékaři ověřeno, že toto řešení pomohlo celým 100% léčených osob, kterým nadměrné pocení podpaží výrazně snižovalo kvalitu života. Toto řešení se jmenuje Electro Antiperspirant a dokáže pocení podpaží zastavit během několika dnů, přičemž tento efekt vydrží i několik měsíců na jediné použití.

Více o Electro Antiperspirantu se dozvíte v záložce Co je Electro Antiperspirant.